Soóky Marietta

Nagyházi Galéria és Aukcióház 72. festményárverés
19. és 20. századi festmények árverése (2001. október 16.)

900Ft Szállítási költség info shipping cost

Tollal számok vannak a tételek mellé írva.

Készleten

  • Példány állapota:
  • Kiadó: Nagyházi Galéria és Aukciósház
  • Kiadás éve: 2001
  • Nyelv: magyar

Árverési feltételek:

1. A Nagyházi Galéria mint árverési ház az árverést – az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselői – szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát valamint kikiáltási árát élő szóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat.
2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi, kivéve, ha a katalógusban jelzett VÉDETT tárgy esetében a 2001. évi LXIV. Tv.-ben biztosított elővásárlási jogát a magyar állam érvényesíti.

Friss könyvek a címlapról